KARIÉRA

Hľadáš prácu? Práve hľadáme nových kolegov!
odborný predajca Prvý dom zdravia

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru alebo premýšľajú o zmene práce. U nás máš slobodu v rozvoji nových nápadov a zlepšení. Proaktivita a „drive“ sa u nás cenia. Potrebujeme (nielen) mladých ľudí, ktorí dokážu tvrdo pracovať a majú „ťah na bránku“. Máme radi „makačov“, ktorých baví prekonávať samých seba. U nás môžeš rásť a budovať skutočnú kariéru.

Viac informácií
odborný predajca Prvý dom zdravia

TELEFONICKÝ OPERÁTOR

Práca vhodná pre človeka, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, je silne orientovaný na výsledky a je mu blízky zdravý životný štýl. Stabilná pracovná pozícia so štedrými finančnými odmenami.

Viac informácií

Prečo pracovať v Prvom dome zdravia?

Prvý dom zdravia je miesto, kde sa snažíme už od roku 2016 zlepšovať kvalitu života a zdravia na Slovensku. Z malej kancelárie sme sa v rekordne krátkom čase vypracovali na stredne veľkú, profesionálnu a stabilnú spoločnosť, ktorá okrem meraní zdravia a doplnkových terapií ponúka aj profesionálne wellness prístroje špičkovej kvality.

Práca, ktorá má zmysel

Naši zamestnanci sú srdcom celej našej spoločnosti. Pokiaľ sa totiž majú dobre starať o našich klientov, musíme sa o nich v prvom rade dobre starať my… Spája nás spoločné posolstvo: pomáhať ľuďom zlepšovať ich zdravie a poskytnúť im dlhší, šťastný a plnohodnejší život. V portfóliu máme širokú škálu wellness prístrojov, ktoré čoraz častejšie využívajú aj medicínski odborníci z rôznych odvetví (kardiológia, dermatológia, chirurgia, ortopédia).


Sme pro-zákaznícky orientovaní a zakladáme si na pozitívnom prístupe. Uvedomujeme si, že bez spokojných zamestnancov spoločnosť nebude fungovať, preto uprednostňujeme otvorenú komunikáciu. V uvoľnenej atmosfére sa totiž aj problémy vyriešia ľahšie, rýchlejšie a bez stresu. Každému pracovníkovi dávame dostatočný priestor na sebarealizáciu a vítame každý nový nápad a projekt, ktorý môže zlepšiť naše služby.

Work-life balance a voľný čas

Našim zamestnancom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety a podporujeme zdravý work-life balance. Naše pracovné procesy dovoľujú zdravo balansovať medzi rodinným životom a kariérou. Zo strany zamestnancov však počítame s vysokou mierou nasadenia a zodpovednosti voči stanoveným úlohám.

Trainee programy

Nováčikov nehádžeme rovno do vody, ale pomaly učíme „plávať“. Náš overený trainee program odhalí váš skrytý potenciál, postupne formuje vaše schopnosti a naučí vás všetky úkony od tých najzákladnejších až po tie najodbornejšie či manažérske. Každý nováčik dostane príležitosť nazrieť do práce na rôznych pozíciách.

Moderné pracovné prostredie

Sídlime v centre Bratislavy, v modernej budove na ploche 500 m2. Chceme, aby sa naši zamestnanci cítili dobre, preto sme do našich kancelárii vniesli čo najviac prirodzeného svetla. Súčasťou spoločnosti je relaxačná miestnosť, kde si členovia tímu môžu odpočinúť a osviežiť. Nie sme fanúšikmi korporátnych open-space, preto má každý náš zamestnanec svoj vlastný priestor, kde má súkromie a kľud na prácu.

Vždy niečo viac

V Prvom dome zdravia sa vždy snažíme o rast a zlepšovanie kvality nielen smerom k našim zákazníkom, ale aj k nášmu tímu. Okrem štandardných benefitov preto realizujeme rôzne špeciálne programy, v rámci ktorých, napríklad môžete získať víkendové oddychové pobyty, finančné bonusy, alebo účasť na zaujímavých vzdelávacích a motivačných workshopoch. U nás nie je nič nemožné!


Chceš patriť medzi nás? Pošli nám svoje CV s priloženou fotografiou e-mailom na kariera@domzdravia.sk.

©2020 Prvý dom zdravia, s.r.o. | Ochrana osobných údajov