Magazín

Revolučná novinka v Prvom dome zdravia!


Prvý dom zdravia | 26. jún, 2017


Žiadne pichanie ihlou, žiadne nepríjemné procedúry, ani nekonečné čakanie na záverečnú správu. Prehľad vášho aktuálneho zdravia prebehne rýchlo, bezbolestne, bez vedľajších účinkov a vyhodnotenie dostanete na počkanie. Meranie inovatívnou technológiou – kvantovým magnetickým analyzérom sme odštartovali v máji tohto roka v našom novootvorenom Prvom dome zdravia v Bratislave.


zdravá rodina s deťmi Prvý dom zdravia

V organizme dospelého človeka sa počas jednej sekundy rozdelí až 25 miliónov buniek. Jadro ľudskej bunky tvoria atómy a elektróny, ktoré sa v neprestajnom rýchlom pohybe menia a vysielajú jedinečné elektromagnetické vlnenie. Práve meraním týchto vĺn dokážeme s veľkou presnosťou odhadnúť fungovanie a zmeny v ľudskom organizme.


Čo dokáže Kvantový magnetický analyzér

Kvantový magnetický analyzér (Quantum Analysis) meria bio-energetické dáta klientovho tela, následne tieto informácie roztriedi a zoradí podľa dôležitosti. Prístroj je mimoriadne obľúbený v oblasti prírodnej medicíny.

V súčasnosti ho však celosvetovo využíva aj približne 1 000 medicínskych lekárov.


“Pred desiatimi rokmi bolo v Európe sotva počuť o podobnom druhu merania. Myslím si však, že v dnešnej dobe je už priam nevyhnutnosťou lepšie dbať o svoje zdravie a absolvovať pravidelné prehliadky. Denne dostávame pozitívne správy o účinnosti Kvantového magnetického analyzéra, niektoré prichádzajú dokonca až z Japonska či Ameriky. Veríme, že aj na Slovensku sa nám podarí zlepšiť celkové zdravie obyvateľstva a podporiť myšlienku pravidelných zdravotných prehliadok,”

vysvetľuje náš riaditeľ, Daniel Molnár.


meranie tlaku Prvý dom zdravia

Celkový stav vášho zdravia za pár minút

Kvantový magnetický analyzátor zaznamenáva chvenie v našom tele a pomocou mikroprocesoru odvádza zachytené vlny priamo do zariadenia, ktoré ich následne vyhodnotí. Pomocou tohto prevratného zariadenia dokážeme kontrolovať: srdcové a kardiovaskulárne ochorenia, stav kostí, hladinu cukru v krvi, jedovaté a toxické látky v organizme, stav pľúc a dýchacieho ústrojenstva, funkciu obličiek, stav prostaty, ženské orgány, tráviace ústrojenstvo, stav pečene, hladinu vitamínov a minerálnych látok v tele, celkový stav imunity, nervovú sústavu a stav štítnej žľazy.


rakovina Prvý dom zdravia

Cesta k lepšiemu zdraviu

Meranie Kvantovým magnetickým analyzérom môžete teraz bezplatne absolvovať v našom bratislavskom Prvom dome Zdravia. Naším cieľom je starať sa o zdravie slovenského obyvateľstva a podporiť pravidelné zdravotné prehliadky. Už teraz máme na prvý štvrťrok nahlásených vyše 1300 záujemcov. Aby sme boli schopní zabezpečiť hladký priebeh jednotlivých meraní a klienti nemuseli dlho čakať na termíny, zaradili sme do prevádzky ďalšie dva prístroje.Ak máte záujem o komplexný a aktuálny obraz o vašom zdraví, objednajte sa na BEZPLATNÉ vstupné meranie.

©2020 Prvý dom zdravia, s.r.o. | Ochrana osobných údajov